10 minut ve válci Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie AdigePetr Dittrich9/2/2003 10:12 PMPopisovaný úsek jsme jeli 11.7. Množství vody je zde velmi ovlivňováno přehradou a často se mění. Při příjezdu autem vypadaly stupně nad Goflan neškodně, proto jsme se rozhodli pro splutí i za cenu mírného "drhnutí a drncání". Nasedli jsme v Laas a sjeli asi tři stupně pod elektrárnou. Následující válec pod mostem (km 371) jsme se zajištěním sjeli také bez problémů. Během naší jízdy však začala přibývat voda, průtok byl najednou alespoň dvojnásobný než na začátku. Proto jsme končili také cca 0,5km nad Goflan na začátku úseku se stupni. Sice jsme neměli tolik vody, jako je popisováno v článku, přesto byly válce ošklivé. Stupně jsou z vody vidět na poslední(!) chvíli a velmi špatně (žádné vracáky) se nad nimi zastavuje!!! Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!