Ach ty jezy! Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: WWP reakce na jozkubesmak4/9/2002 6:38 PMto mas urcite pravdu akorat nesouhlasim s tim ze budu pro smich pokud za neco ty lidi stoji tak mi spis poradi. Ale mam pocit ze mame oba stejnej nazor jen si chcem pokecat a to je u piva lepsi nez za komplem :o))) proboha ted sem si to precet a zni to skoro jako kdyz te chci zbalit no fuj :o))) Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!