Re: Bílina-perfektníMartin z Malacek5/30/2004 10:27 PM Díky za reakci po dvou letech, i když jsme tam od té doby nebyli, dozvěděl jsem se, že na Bílinu/Bělou dorazila letos i první cestovka - Honza z Prahy/Hostivic (dříve Burkáci). Jezdí to dva dny, z Mostu do Stadic, na plastových deblech. Netuším kde přitom spí, ale někde pod střechou, asi v sokolovně či v hospodě. Všem vodákům na Bělé zdar a někdy zas na viděnou!
|