Bulharská trojka 2013 - I. část Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: bulharskoVladimír8/12/2013 11:55 PMProtože Praha je jaksi indiferentní. Nikomu to nic neříká.Ale Prachatice, to je jiná mísa!Ten prách (střelný), který nastoluje napětí mezi dobytím a nedobytím tohoto města. A ten kvartýr hned za středověkou branou, kde jsem kdysi sváděl tu fešnou učitelku (nepadla, also nevypořádané trauma trvá až do dneška).Jedině Prachatice!Těm, kteří tam žijí poklidným měšťáckým životem bez výšin a pádů, se omlouvám. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!