MasovkaJenda - Povoda3/26/2012 11:00 PM Ahoj, Chrudimka nikdy nebude "masová" akce, ale vždycky to bude turistická pohodovka pro pár vodáků. Akce pro hodně turistů jdou na odbyt až od začátku dubna. V březnu bys turistu nevyhnal. Turističtí vodáci nemají neopreny a hydro z půjčoven je natolik fujeklová záležitost, že si vodu radši odpustí 😀 Letos se Chrudimka opravdu povedla, sluníčko, kraťásky, ohřátá záda, úsměvy, pohoda... Díky Ronovákům. Snad opět za rok!
|