Raft.cz

Tisk z adresy http://www.riversport.eu/Clanek-Dalsi-utonuti-na-Bystricce.aspx?ID_P=15 ID_clanku=1199
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Další utonutí na Bystřičce

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: Proč?
kmochacek
1/17/2011 4:13 PM
já jsem respekt získával postupně a po malejch dávkách, žádný vysloveně hardcore zážitek si nepamatuju, semtam se lehce nalokat je snad OK.
Taky jsem se třeba na svůj první Hamerák dostal až po létech ježdění.
Možná mám jen nudné historky u píva, zato si můžu "dovolit" v poslední době zkoušet věci, který by mě dřív ani nenapadly. Trochu riskuju, ale vždy musím cítit, že mám šanci na úspěch Smajlík
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu