Drama na Opavě Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Klaním seVáclav3/14/2011 3:29 PMStane se (noční můra nás všech, co jezdíme s dětmi). Na druhou stranu mi vyvstává otázka, jak je možné, že lodě do šlajsny nevplouvaly postupně, tzn. až potom, co předchozí zdárně proplula? Já u samostatných nezkušených posádek navíc při navigování do šlajsny buď vlezu do vody někde u kozy - tzn. v létě - a tu špičku jim prostě srovnám - a nebo se přenáší . Zvláště v případě takového jezu je riziko, že se někdo netrefí příliš velké. To radši ustojím remcání posádek. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!