Hadí říčka Kocába z Nového Knína do Štěchovic Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie DobrýChobotnice7/12/2021 3:13 PMLečici jsem jezdil myslim vždycky spíš vlevo, protože je tam víc vody a v pevný lodi to míň drncá. Ten poslední stupeň (aka probetonovanej zához) mi přijde bejt předělanej, myslim, že dřív tam byl kolmej skok. Reply Re: DobrýKuba Turek7/14/2021 12:50 AMBýval tam skok, vypadal nebezpečně, tak jsme ho nikdy nejeli. Psaly to i kilometráže. Reply Re: DobrýHad8/16/2021 9:17 AMZdar Chobotnice to je ten kde máš dobře uložené nůžky na větve? Reply New comment to the article Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!