Jak na Lipně a Taře Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: NebezpečíPetr9/20/2004 12:26 PMNeprohlížet WW V je samozřejmě velmi nebezpečné. Takže buď to tam znám velmi dobře, na což se ale nemohu spoléhat. Nebo jsem sebevrah a pustím se do toho (např. za někým jiným), nebo zastavím před NPR a těch x metrů holt přenesu po značené cestě. Je ale potřeba si uvědomit, že těchto cca 800m bude velmi bedlivě hlídáno, a pokud se chceme na Lipno a Čerťáky vracet, je nutno i třeba něco letos oželet. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!