Raft.cz

Tisk z adresy http://www.riversport.eu/Clanek-Jak-se-stat-zlodejem.aspx?ID_clanku=1043 edit=3
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Jak se stát zlodějem

Diskuse nad článkem

muhehe
kavol
9/15/2009 4:11 PM
přidám aktuální "historku z natáčení" na stejné téma ... když jsme v sobotu odjížděli od jezu ve Vyšáku (to by bylo na delší vyprávění), tak se tam práskla loď a uplaval jim slamáček, který jsme chytli s tím, že ho předáme někomu z party ... no jenže o kousek dál se háček rozhodl, že je mu líto, že jsem se nevykoupal na jezu, a cvakl nás, načež nám slamáček taky uplaval (spolu s pár dalšími věcmi) ... chytil ho nějaký singlíř, háček si ho nechal vrátit, načež se později ukázalo, že ten singlíř je z oné party, takže to v první chvíli vypadalo, že si ten slamáček chceme uzmout 😀 (nakonec ho háček vrátil přímo majitelce)

p.s. nenašel někdo nad Herbertovem vodítko s košíkem? 😀
Re: muhehe
Typík
9/15/2009 8:21 PM
Jóó co si nepřivážeš, jako kdybys neměl. Nenašel někdo pod Horažďovicema hnědej australskej klobouk a skoro plnou lahev rumu?
Re: muhehe
Honza
9/16/2009 8:27 AM
No klobouk prosím, je tvůj, ale vracet rum... To se snad ani nedělá ne? Když ti někdo věnuje flašku abys připil na jeho zdraví 😀)
Re: muhehe
kavol
9/16/2009 8:51 AM
no však von neříkal nic o vracení flašky - prostě se jen ptal, jestli to někdo nenašel oboje, pokud jo, tak vrátí klobouk a rum má za odměnu, pokud někdo našel jen klobouk a ten vrátí, tak majitel bude muset koupit ještě další rum za odměnu nálezci 😉
Re: muhehe
Typík
9/16/2009 10:58 AM
Tak nějak 😀
ale meloune...
Katie
9/15/2009 8:30 PM
stacilo napsat, ze to auto je Tve a hned bych se tomu vsemu usmala. Ti, kdo Te znaji prece vi, ze je to blbost. Obcas se nejaka foopaaa stavaji. Ona se omluvila, on se omluvil, a ne ze mi tu vestu o vikendu seberes! 😀)
Petrovi
Katie
9/15/2009 8:33 PM
Petre, ta anketa dole mi to neda. Je to urcite zajimave spestreni, ale neslo by se ptat nejak konkretneji, lepe? "Stalo se vam neco podobneho?" Myslis tim, ze mi nekdo nekde neco sebral, nebo ze o tom nekdo blbe napsal, nebo ze me nekdo krive obvinil? O cem to tedy vypovida?
Re: Petrovi
Petr
9/15/2009 9:07 PM
To je asi spíš pro melouna, ne? Petr
Re: Petrovi
Katie
9/15/2009 9:49 PM
Ne, to je pro admina tohoto serveru 😉
Re: Petrovi
Petr
9/15/2009 9:50 PM
Máš pravdu. Otázka byla nejasná, tak jsem to změnil a číselníky vynuloval. Děkuji za upozornění.
Re: Petrovi
Katie
9/15/2009 10:16 PM
Dik, zda se mi to lepsi. Jenze ted uz nemuzu hlasovat 😢
Re: Petrovi
Márty
9/16/2009 6:17 PM
prima... ale ta čeština... 😀))
Dvakrát?
LP
9/15/2009 8:58 PM
Proč je to jako článek zaráz na Hydromag i tady a úplně stejně? Kdyby to bylo krátké sdělení, chápu, ale ten životopis s fotkama, hmm, divné.
Vasvětlení zdvojení
Meloun
9/15/2009 9:41 PM
Nešťastná událost byla zveřejněna na obou serverech. Proto i článek je na obou serverech. Děkuji redaktorům obou zmíněných serverů za rychlé uvedení. Věřte, že kdyby se podobná událost stala Vám, nejspíš budete jednat podobně. Vím, že vodáčtí čtenáři jsou inteligentní a proto po přečtení nadpisu, nejpozději první věty v druhém článku nepokračovali. Když jsem to psal, cítil jsem ještě dost silný přetlak v hlavě a chtěl jsem se vypsat pokud možno neagresivně, abych ještě nenapáchal víc škody než užitku. Toto vysvětlení budu dávat i na druhý server, tak ho podruhé už nečtěte 😀
Hlas pro Melouna
Had
9/16/2009 11:29 PM
Tak já se tedy musím zastat Melouna,několikrát jsem měl tu čest,s ním jet na vodu,a těžká pohoda,zná umí je starostlivej,a o lidi se stará jako málo kdo,holt dobrej průvodce,to že je škodolibej,to se mu odpouští ale určitě to neni zloděj!!!!Had
ono to nějak nesedí ...
woleyoffka
9/17/2009 11:47 AM
Tady buď někdo lže, nebo tomu nerozumím, a nebo je někdo nahluchlej:
Meloun: "Hned na místě se jí Petr omluvil a snad i vysvětlil, že jí rozhodně nechtěl okrást."
Petr Zika: " Myslel jsem, že jsem svůj omyl dostatečně vysvětlil a omluvil se."
X
Dashulka: "Nezaslechla jsem ani promiň."
Re: ono to nějak nesedí ...
Petr
9/17/2009 4:01 PM
Upřesňuji konverzaci:
Já: (když mi to došlo, tak se mi skoro kousla pumpa) "Promiň , moc se omlouvám ..."
Dášulka:" Máš za co ..."
...
Tak probíhal náš rozhovor
Petr
...
geylord
9/18/2009 7:21 AM
Meloun, mas moju plnu podporu.
Poděkování
Dulfa
9/18/2009 9:22 AM
Meloune nedělej si z toho hlavu. My kterým jsi připravil tolik krásných chvil na vodě víme, že ti chybí jen tě nakousnout. Ťeším se, kdy tě zase potkám na vodě s tvým úsměvem.
nic se neboj...
Keny
9/21/2009 1:17 PM
Nic se neboj Meloune, my si na Tvé auto budem dávat pozor. A vrať prosím ten košík s vodítkem a klobouk. Rum jak zde již bylo psáno, si můžeš nechat 😀) 😀) 😀)
Omyly se stanou každému, a vodáci asi ví jak to bylo...
New comment to the article
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu