Jarní Ostravice Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: KaskádaHH4/8/2011 5:20 PMNabízí se zdánlivě šalamounské řešení rozdělit jednu akci na dvě nebo více tak, aby příslušný úsek končil vždy nad problémovým místem a teprve pod ním startoval další. Pak by se pořadatelé o sjíždění nějaké kaskády vůbec nemuseli starat, ani na něm zajišťovat záchrannou službu, ani se pojišťovat proti možnosti, že si tam někdo natluče. Ale má to dva háčky - za prvé by to zkomplikovalo jednání např. s CHKO, která právě na takovém místě bude od pořadatelů vyžadovat určité garance - a za druhé opravdu chceme, aby právě na těch nejobtížnějších místech žádná oficiální záchrana nebyla a aby si ji splouvající zajišťovali svépomocí? Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!