Raft.cz

Tisk z adresy http://www.riversport.eu/Clanek-Jarni-Otava.aspx?ID_P=4 ID_clanku=232
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Jarní Otava

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: Jarní Otava
Tomáš
6/3/2002 9:36 AM
Je sice hezké, že se těšíš na jaro, ale s takovýmhle přístupem k ježdění by ses ho taky nemusel dožít. Otava sice není moc těžká (jen ww III), ani za velké vody mi nepřipadala, ale i tam se už letos někdo utopil. Neeskymující odvážný začátečník s 1-2 zkušenými průvodci, proč ne, ale sám, v žádném případě!!! Já jezdím na kajaku už šestou sezónu, eskymuju, ale úplně sám bych nešel jezdit ani na kanál do Tróje, vždycky může nastat situace kterou člověk vlastní silou není schopen řešit a pak pomůže jen pomoc někoho druhého......

ahoj
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu