Kam o víkendu a další utonulý Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: VltavaBarny6/28/2009 9:27 PMAhoj,uplně s tebou souhlasím jel jsem vltavu hodněkrát i za výššího stupně ale paradoxně nejhorší je to když je standart voda a tudíž přestává být člověk obezřetný a stane se že i vodák co má za sebou hodně jezů má co dělat aby se vyhrabal z uplně trivialního retárdéru a třeba větřní je zrovna tento případ deska je hrozně zrádná a válec pod ní je případ sám pro sebe. škoda lidí co umřou zbečně jen z neznalosti.Barny Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!