Kaňonem střední Bečvárky Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Překvapení Václav6/9/2023 10:46 PMDík. Je pravdou, že plánovaná Vrchlice by možná poskytla větší a pohodovější uspokojení. Nicméně zopakovat po 17 letech plavbu na tomhle toku s sebou neslo nádech dobrodružna, co mám rád. Teď tam zase chodim se psem a říkám si: "Támhle na tom šutru jsem uvíznul" "Támhle je kolonie nutrií, co ze mne byly paf" ... A tak. Trampošky tam mají furt, jindy je tam zanedbatelně vody. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!