Komerce na Moravě aneb Konec vodáctví v ČR? Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: ...Alik8/24/2016 9:22 AMMě se naopak článek líbil a donutil k zamyšlení. Svět se vyvíjí nějak moc rychle Kde jsi před 5 lety tábořil je dnes plot, nebo chtěj zaplatit. Můžeš si zajet na jinou řeku či sjezdovku, ale jak píšeš - nikomu ta místa neřekneš, protože by je velká návštěvnost zničila. Lidí je moc a každý si chce prožít svá dobrodružství. Jen mám pocit, že za nimi budeme jezdit až na Aljašku Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!