Komerce na Moravě aneb Konec vodáctví v ČR? Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: ...Pavel8/25/2016 3:21 PMHele sorry. Ty máš tendence se sáhodlouze rozepisovat a já zase spíše zkratkuji. A někdy to prostě nedotáhnu do naprostého čitelna. Tedy byl jsem dalek jakéhokoliv srovnávání a už vůbec to nebylo myšleno urážlivě. I když přiznávám, že to tak asi šlo také pochopit. Prostě mně Vaše komentáře baví. Mnohdy nerozumím, ale baví. Takže hezký den a jen houšť. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!