Letní raftování po slovinských řekách Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Ano! Vodičáky ...Megadeath12/13/2011 11:40 AMTo je vono Vlaďo! A stejně jak u řidičáku by se měl dávat vodičák na autobus (rozuměj raft) až po dvouleté prokázané praxi na menším náklaďáku (rozuměj Pálava). A taky zavést Kartu vodáka. Nasbíráš 12 trestných bodů a na rok ani pádlo nesmočíš. A dyž tě chytnou na vodě bez vodičáku, tak to bude bráno jako trestnej čin. Tzn. ke zdi a zastřelit pro výstrahu! Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!