Moje první voda byla Jizera Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: malšeEki2/26/2020 11:40 AMJojo, originál malše z toho roku 1974 tuším někde ztroskotala, tak jsem vyfotil alespoň aktuální obdobnou, co táta pořád používá. Malše z roku 1974 měla více tvarované lavičky, místo srdíček ve špicích laťku k nošení a také ty lišty na bocích na špricku - je to trochu vidět na předposledním obrázku článku. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!