Moje prvosjezdy Řečického potoka Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie clanekrockyc16/3/2009 9:24 PMTvuj clanek me pripomel i moje vlastni zazitky.Za barakem zde v Georgia me tece taky strouha a obcas to pekne huci ale preze vsechno "nutkani"jsem se na ni jeste nevydsal.Chtelo by to neco nafukovaciho.A jak se padluje se zlomenym prstem znam taky. Ricka Mrlina po velkych destich v Rozdalovicich pekne tekla a to zrovna kdyz Labe bylo nisko. Coz vytvorilo krasny prah u Nymburske elektrarny na jejim soutoku s Labem. Metrova vlna ktera zde vznikla prez celou sirku byla nekolik dni sjizdena znova a znova.Otekla ruka nebyla vubec zadna prekazka dokud tekla voda tak jsem jezdil. Kazdy den cely den. Ahoj Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!