Na Vavřinci bylo opět veselo Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Videožralok10/25/2016 3:37 PMTento úhel pohledu na dlouhé video mě nenapadl . Je fajn , že jsem se pletl a to video si najde diváka , když už si s tím tvůrce dal tu práci . Já také mnohdy čerpám info , než vyrazím na něco neznámého , ale video by mě nenapadlo . Jednak většina mých videí , kde jsem potil krev vypadá na obrazovce o min. polovinu lehčí než byla skutečnost a pak také nemusí video obsahovat vše . Já čerpám z popisu a kilometráže toku . Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!