Na kterou vodu (ne)vyrazit aneb jak se měří průtok Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Díky za osvětu Fix1/18/2023 9:04 AMDíky za osvětu. Netušil jsem že měření průtoku a výšky hladiny je tak sofistikovaný a komplikovaný proces. Moje představa byla úplně mylná, velmi zajímavé čtení. Možná hloupá otázka, je vždy přímá úměra mezi výškou hladiny a průtokem? Může nastat situace kdy ne, krom poruchy, zámrazu apod. Díky Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!