Na lodi z Vysočiny na jižní Moravu přes Rakousko Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Dyje přes Rakousko 8/22/2020 9:26 AMPěkný článek, sám jsem to údolí projel na kole a je fakt nádherné. Kdysi právě zde Dyje tvořila moravskou hranici a právě proto se zde nachází spousta obranných hradů i počeštěných názvů míst /Drozdovice.../. Ale co mě vůbec nezarazilo, byla reakce místního rakouského "sedláka" jako by mu tam všechno patřilo. S podobnými reakcemi jsem se za moravskou hranicí setkal často, jako by tam stále nevymizel stín dávných časů a křivd. Proto se kolegovi nedivím že mu místní "samosprávce" mírně znepříjemnil výlet. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!