Nebezpečné jezy se stále staví Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Jdem do tohoVladimír12/20/2011 1:15 AMNa VUT přednášel jezy můj tchán - docent Výbora. Napsal o jezech i nějaké to skriptum a je (byl) autorem úpravy Rožnovské Bečvy. Dnes to po něm táhne manželčina spolužačka. Bohužel, za jeho života jsme se o bezpečnosti jezů nikdy nebavili. Holt to tehdy nefrčelo - jez byl prostě překážkou a vodáku, porovnej se s ním, jak můžeš. Je-li dnes debata o bezpečnosti jezů posunuta dál, je to zásluhou těch, kteří prudí... (a prudí) Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!