Německá Mulda Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: teoretickyGuma7/7/2024 9:45 PM😀) no, zvláštní zpravodaj je už doma. Soutok Muldy s Elbe jsem absolvovat musel (byť o tom nevim), ale v tempu jsem se elitním plavcům Dan Fiala a Honza Landa ani zdaleka nevyrovnal.Takže jsem nechal Hamburg daleko před sebou a vlak chytil už ve Wittenberge.Snad bude od zpravodaje i nějaká ta zvláštni zpráva. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!