Opět radošovský jez na Ohři Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: ZákazKitik1/30/2008 10:51 AMHele, nemícháš zase dvě věci dohromady? Opět se tu budeme dohadovat o bezpečnosti na vodě za vyššího stavu, povodní, nebo extrémního sucha? Pokaždé je situace jiná a nejde na různé situace ušít jednu šablonu. Bylo by bezva, kdyby lidi co jedou na vodu mysleli hlavou a ne opačným koncem. I když to by bylo na hodně jedinců asi moc velké sousto. Na vodu se přeci jezdí "na pohodu" ne? Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!