Opět radošovský jez na Ohři Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Niesme v RakůskuDan1/20/2008 6:35 PMV Rakůsku pravda nie zme (dost bolo Rakůska pred rokem 1918), ale taky už se nepíše rok 1985. Chci tím říct, že si zdaleka nemyslím, že v Čechách cokoliv není přibité zmizí během první noci. Pravda, je že by se to muselo zkusit. Pokud to někdo zorganizuje (sbírku) jsem ochoten dát na permanentní záchranné vybavení (tím myslím třeba ten kruh)na Radošově pět stovek. Nám jde totiž především o člověka že ? Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!