Osamělá podzimní Doubrava z Vísky do Pařížova Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie PrůtokPetr Doubrava11/26/2020 3:38 PMTen průtok 3 kubíky je dost málo. Jeli jsme to se Šakalem na jaře 2009 při průtoku kolem 11 kubíků, to bylo moc pěkné svezení a takovou vodu bych považoval za optimální, ale je pravda, že od té doby to tam teklo opravdu málokdy (s výjimkou letoška). Pěkné svezení bych odhadoval někde od 7 kubíků (nevím jaký průtok odpovídá tomu, co bylo na výše uvedeném videu, ale určitě to bylo míň než 11). Řeka je tu moc pěkná (nejen proto, že je to má jmenovkyně 😀. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!