Raft.cz

Tisk z adresy http://www.riversport.eu/Clanek-Otevrenka-v perejich-–-smrt-nebo-slava.aspx?ID_P=17 ID_clanku=1252
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Otevřenka v peřejích – smrt nebo sláva

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Otevřenka dobrý, ale...
Václav
6/15/2011 10:51 PM
Jak už mě tak ta guma přestává bavit, taky si pohrávám s myšlenkou přechodu na jiný typ plavidla (skrytě se přiznám, že se mi do mysli už vloudila hříšná myšlenka na poněkud rozbité Prijon Nahani, které už se nám nechce opravovat, tudíž by zde byl případný pokusný materiál pro zkrácení ....) On ten Blunt či Kursk, či jak té potvoře říkáš, je moc lákavej na pohled, o tom žádná. Ale jak jsem slyšel, má taky svoje mouchy. Prý jsi ho na Mastníku někdy v zimě sám nemohl vytáhnout do kopce a musel ti přijít na pomoc řádný svalnatec Smajlík Smajlík To já tu svoji Barku hodím na hřbet a (byť trochu zadýchaně) vylezu kamkoliv, pak ji šoupnu do vlaku a odjedu s ní bez připlatku.... Též podél roztockého kanálu jsem ji transportoval bez zvláštní námahy, dokonce i sám na hlavě, kdežto s Kurskem to asi budou galeje (zvláště na hlavě) - doporučuju si objednat Petra P. aby vás halekáním povzbuzoval Smajlík Zásadní otázka pro mě tedy zní, jak ten kolos odlehčit z těch cca 40 kil na dvacet. Je to reálné?
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu