Raft.cz

Tisk z adresy http://www.riversport.eu/Clanek-Otevrenka-v perejich-–-smrt-nebo-slava.aspx?ID_P=54 ID_clanku=1252
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Otevřenka v peřejích – smrt nebo sláva

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: Otevřenka dobrý, ale...
Chobotnice
6/16/2011 11:57 PM
Jak bylo v tom vtipu od Renčína: "Marie, již hůře slyším, říkala jsi love, nebo vole?" Jináč já teda radši používám na ředění alkohol - tedy technický etylalkohol. Přecijen to voní líp a organizmus běznýho jedince je na to líp trénovanej.
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu