Po Zrmanje proti proudu Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Pil jsemChobotnice9/17/2020 10:56 PMMyslim, že nejvíc člověku uškodí ten Pantocid. Kdysi jsme ho zkoušeli na otavský vodě nad Sušicí v době, kdy ještě nebyla tak čistá. Ale neudělalo se mi dobře jen jednou po vodě z Bojováku. Naproti tomu jsme vařili z vody ze Slap, (v zimě) bo ke studánce to bylo moc daleko. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!