Podrobnosti k akci na Divoké Orlici - MVE bude odstavena Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie LitičákLustyk5/7/2023 12:02 PMNevím kdo domlouval odstavení elektrárny ale jedno je jisté odstavená nebyla naopak většina vody šla na elektrárnu.Já jsem na vodě nebyl jen jsem očumoval okolo ale tak málo vody co šlo přes jez jsem ještě při pouštění neviděl a to jezdím na Litičák už nejmíň 30 let. CHudáci raftaři kteří tomu uvěřili. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!