Podrobnosti k nehodě na Kamenici Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Etikameny4/11/2012 9:29 AMNemám s tímhle webem nic společného, krom toho, že ho občas čtu. Člověče zamysli se nad tím, jaký zisk je asi schopna vodácká škola záchrany vyprodukovat, ergo jestli někdo dělá takhle neetickou reklamu kvůli zisku. Nemyslíš že to bud spíš tak, že tomu prostě ti lidé věří? Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!