Podrobnosti k nehodě na Saalachu Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie sóloježděnínoname7/19/2007 10:00 AMSólojezdění bych nezavrhoval.Leckdy je bezpečnější, než jízda s partou kamarádů.Myslete si o tom, co chcete.V dávných letech (1992-1998) jsem jel Teufelsschlucht za různých stavů vody sólo asi tak patnáctkrát a cítil jsem se mnohem bezpečněji, než na jaře na Jizeře nebo Kamenici. Když vidím co za mimoně se pouští na horní Jizeru, jímá mě hrůza. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!