Podrobnosti k nehodě na Saalachu Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Uctivý hlubokosklon DaneMonty7/17/2007 9:08 AMPo přečtení tvého článku mám husí kůži po celém těle. Ač jsem dnes už starým vodákem ve svých skoro čtyřiceti, a ač jsem již tahal z vody hromadu lidí a lodí, jež byli v problémech a i když mám za sebou kurz vodácké záchrany, tak je tvuj zážitek pro mne velkým vykřičníkem. Zatim jsem vždycky tahal z vody jen živé a snad to tak i zůstane. Všem ostatním: lidičky když lezete do lodě, myslete prosím hlavou.Monty Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!