Potoky z okolí Železných hor Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Pěkný...Jirka3/3/2011 11:02 AMMyslíš vyměnit Lucifera... (?)Před časem jsem publikoval článek o Chrudimce na konkurenčním webu, snadno dohledáš. Jinak jak píšeš, na vododčtu ve Svídnici je pro Peklo potřeba nejmíň 20 kyblíků (lepší je ale 22),odhadnout 1 - 2 dny dopředu se to dá i z přítoku do Seče; ze Svídnice (Práčova) stačí 8. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!