Rakouské prázdninové řeky - Mur pod Murau Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie PokračováníVladimír2/12/2025 7:46 AMDík za další dobrý tip na pohodové Rakousko. Akorát asi nebylo moc vody, bylo vše průjezdné bez drhnutí? Jinak mne zaujal ten rakouský vodák na koleběžce, Ježíšek mi daroval taky jednu a já vymýšlím přívěs na sbalenou gumu, abych vyřešil pendla. Už teď vozím v lodi skládací růdlíček, teď by to byla skládací koloběžka s vozíčkem. Loď to uveze, akorát moc železa v ní přitahuje blesky. Ještě se musím zeptat, až se oteplí, co na to moje nohy. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!