Sánským kanálem na Mikuláše Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: KřákyChobotnice1/13/2017 4:50 PMV týhle souvislosti - že byl sjetej Vchynicko-tetovský kanál, to jsem čet. Ale co Schvarzenberskej kanál? Samozřejmě tímto nikoho k ničemu nevyzývám, anštok je to zakázaný jet. Ale byl postavenej k plavbě, resp plavení... Ale o plavbě na něm jsem nic nenašel. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!