Raft.cz

Tisk z adresy http://www.riversport.eu/Clanek-Sen-o-rece.aspx?ID_P=16 ID_clanku=380
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Sen o řece?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: kdo má pravdu???
Václav
11/20/2003 11:57 AM
Asi by na ni nejezdili vodáci, co se v létě vydávají na Vltavu, přeci jen je to jiné kafe - na Jizeře jsem je taky neviděl. Kromě toho by tady mohla být regulace počtu lodí a doby sjízdnosti atd., jak o tom psal Jícha.
Jenom mě tak napadá, jak to tu teoreticky řešíme (zaznamenal jsem, že u horolezci jsou na tom podobně), víte někdo jak by se stávající stav věcí dal změnit ? Kdo by změnu vlastně mohl vyvolat a prosadit ? Proč to někde jde (viz Krkonoše) a jinde ne ?
I když - speciálně ta Šumava mi příjde nějaká začarovaná, jak tak letmo sleduju diskuze kolem ní.
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu