Smědá aneb do Polska vzducholodí Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Witka pod NiedowIvo1/26/2022 11:45 PMPro německý green deal je tak nějak celkem jedno jaka je barva nebo kvalita uhlí. A na té zakladce mam pocit říkali, že mame i to hnědé uhlí. Ale tak možna pro světové ovzduší je prostě australské uhlí mnohem lepší než polské . A tankery mnohem ekologičtější než auta . A blbců nebo vychcánků, co budou horečnatě tvrdit, jak je to super, protože dostanou ekologické dotaze nebo možnost vyrabět věci pro elektroauta a podobně určitě bude bohužel dost. I to odborně a hezky podají... Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!