Smutná před 60 lety Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie SmutnáMartin12/21/2010 1:43 PMTo mi udělalo radost. Smutná byla naše oblíbená říčka. Jezdívali jsme ji pravidelně o Velikonocích. Jednou nám pamětník vyprávěl, že ze skály se kdysi dalo skákat do hluboké tůně (to pod dnešním penzionem "Na prádle") to bylo jistě v dobách ve kterých se odehrává toto vyprávění. Naposledy jsem tam byl tak před 9 lety, se dvěma malými dětmi to byla dost dřina, protože těch zátarasů bylo na vodě hodně. Ví někdo jak to vypadá dnes? Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!