Stavební a vodoprávní řízení Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: fotky / MVEEšus 4/23/2010 8:41 AMAle není, jde o to , jestli už byla zahájena vodoprávka a jestli na tohle sbastlené zařízení vůbec existuje nějaké povolení. Včera jsem znovu poslal email na státní podnik Pvodí Vltava, závod Praha, pod který snad Sázava spadá a taky na odbor životního prostředí Benešova, pod který spadá město Sázava. Taky to pošlu ještě přímo na radnici Sázavy. Podíval jsem se na desku Benešova a žádná zahájené vodoprávní řízení jsem tam nenašel. Pos. rané to bude ve chvíli , pokud se na to vykašleme.Ešus Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!