Svitava Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: OdpověďJirka Myslivec3/23/2005 1:54 PMHonzo nezlob se, ale stále jsi neodpověděl na to jaký je rozdíl ve výkonu když tutéž vodu pojedu sólo sám bez kohokoliv dalšího. a když pojedu sólo v lodi s dalšími dvěma sólo loděmi.To že se méňě lidí utopí při sólo akcích je možná i tím, že takových sólo akcí je výrazně méně, nemyslíš? Možná kdyby jsi vzal počet procentuální (ale kde ho vzít?) možná by to bylo jinak. Svými příspěvky jsi možná nepřímo zabil další lidi. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!