Tichá Orlice z Chocně do Blešna Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Zásypy na OrliciKuba Turek9/2/2020 9:37 AMTo samé jsme jeli v dubnu. Akorát jsme začínali až v Korunce. Za skoro stejného stavu jako vy (38 cm Čermná). Jenom bych doplnil, že oba kamenné zásypy na spojené Orlici jsou za tohoto stavu dost o materiál. Tady je to vidět na videu: youtu.be/YaCcUayayBk Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!