Tvrdé zásahy úředníků na Soče Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Bovec - ráj pro vodáky :-)tochy6/11/2009 11:01 AMMy jsme na Soči (konkrétně u Bovce) měli konflikt s místními dráby už v roce 2002, kdy nás pokutovali (20DM/osoba) za dospávání na parkovišti po nočním přejezdu. Následovalo handrkování o ceny permitů pro sjezd řeky (všude v Bovci nám tvrdili, že individuálně jezdit nejde a musíme si najmout služby místních komerčáků), které jsme vzdali a raději vyrazili na Sávy B. a D., kde tehdy vládla absolutní pohoda a svoboda splouvání. Dokonce i volné nocování bylo u Sávy Dolinky po dohodě s domorodci na jejich louce u řeky naprosto bezproblémové. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!