Tyrolská Ache z Kössen do Staudach Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: To je ona!Jura 8/8/2022 9:41 PMAhoj,ze Sankt Johanu do Wagrainu (most Schleching) jsme to jeli minulý týden. Popis jsem přidal do svýho zápisníku. Pro více info: www.kajaktour.de/koessener.htmV tomto úseku je to fakt perfektní stále tekoucí říčka bez jezů. Super výhledy na hory po celé délce plavby.Taky nás při návratu trochu překvapil německý autobusák, který po nás vyžadoval roušky. Dvě jsem naštěstí vyštrachal, nejspíš ještě někdy z jara. Lidem co je neměli, a bylo jich nad soutěskou celkem dost, dával (nebo prodával) erární. Po přestupu v Rakousku si na roušky v autobuse nikdo už ani nevzpomněl. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!