Utonulých na jezech letos výrazně ubylo Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Všechny jezy sjízdné ?!?Martin8/14/2012 12:08 PMTak tuto větu jsem samozřejmě nemyslel doslova, ale použil jsem ji jako extrapolaci dnešního trendu.Malé vodní elektrárny samozřejmě sami svět při blackoutu nespasí, ale jsou přesně tím řešením, které pomáhá blackoutu předejít. Je to energetický zdroj s výhradně lokálním významem, relativně stabilní, bez nároků na přenosovou soustavu. Navíc s několika set letou tradicí (co se týče využívání energie vodních toků). Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!