Utonulých na jezech letos výrazně ubylo Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Všechny jezy sjízdné ?!?Monte8/14/2012 1:16 PMDruhá strana tu má prostoru až až ( 8 příspěvků ) Pokud jde o mne tak jako známý "zelenobijec" jsem do teď napsal jen 4 . ( mám počítač na kličku od flinstounů )Chyťte se s Martinem za ruce a jděte si obhajovat svá zelená moudra do hospody, doufám,že víc vás asi nebude.... Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!