Utonulých na jezech letos výrazně ubylo Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: na videu šlo jen o loďKmochacek8/13/2012 11:46 AMjo, evidentně zachraňovali materiál a z válce by se sami jistojistě dostali. Ale IMHO vůbec netušili do čeho jedou. O jejich schopnostech odhadnout to nebezpečí silně pochybuji. Evidentní to je i z jejich způsobu "projetí" válce, rvaní plné lodi na břeh atd... Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!