Utonutí na Chrudimce Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: JezKarlos3/30/2005 10:46 PMSamozřejmě vodní díla - jezy nevznikají pro vodáky (snižují spád a tedy i sílu řeky koncentrací na jedno místo),ale vždycky když vidím takovéhle vodní dílo,říkám si: Ku..a,kdo staví takovýhle hnusárny a proč?! Většího zabijáka už snad nevymyslíš! Aspoň dole u válce kus rovinky,kde se chytit,nebo stát s házečkou. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!