Raft.cz

Tisk z adresy http://www.riversport.eu/Clanek-Utonuti-na-Svitave.aspx?ID_P=24 ID_clanku=517
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Utonutí na Svitavě

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

odpovědnost?
Petr
3/28/2005 8:53 PM
Z utopení je všude velká senzace ,všichni hodnotí co by se dalo dělat.Jsem vodák zhruba stejně dlouho jako řidič a vím, že na silnici jsem udělal mnohem víc chyb ,které mě mohly stát život a porušuji mnoho předpisů ,které mohou při schodě náhod stát život mě nebo někoho jiného.A to je mnoho takových kteří ryskují vědomě např předjíždění před zatáčkou atd .Těch co jezdí na vodě je podstatně méně a tak i méně úmrtí.Povodnovou vodu nevynechávám a ryzika se snažím omezovat ale kdo ví co se stane?Alespon když se utopím neohrožuju ostatní jako při zběsilých jízdách některých řidičů na silnici!
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu